KREPŠELIS (0)

0,00 €

Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Sąlygos ir taisyklės

SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

Svarbu žinoti.
Šios sąlygos ir taisyklės yra pritaikomos Jums prisijungus prie WWW.JGSPORT.LT internetinės parduotuvės. Pateikdami užsakymą WWW.JGSPORT.LT svetainėje, Jūs sutinkate laikytis šių sąlygų ir taisyklių. Jeigu Jūs nesutinkate su šiomis sąlygomis ir taisyklėmis, prašome nesinaudoti šia interneto svetaine.
WWW.JGSPORT.LT Puslapis administruojamas UAB "JGSPORT", įm. k.: 301734605, PVM kodas: LT100004248416, adresas: J. Tiškevičiaus g. 7-6, Vilnius, Lietuva
Susisiekite su mumis telefonu +370 66199955 (Pirmadienį - Penktadienį nuo 8 val. iki 19 val., Šeštadienį - Sekmadienį nuo 10 val. iki 17 val. arba elektroniniu paštu info@jgsport.lt.

KAIP UŽSISAKYTI
• 1 Žingsnis – Prekių Pasirinkimas
Norint pasirinkti Jus dominančią prekę paspauskite ant jos, ir tada, pasirinkę norimą dydį, spalvą ir kiekį, spauskite ant “Užsisakyti” langelio.
• 2 Žingsnis – Krepšelio Peržiūra
Jūs galite peržiūrėti savo apsipirkimo krepšelį viršuje paspaudę ant “KREPŠELIS” langelio, kur matysite Jūsų pasirinktas prekes. Čia Jūs galėsite redaguoti pasirinktų prekių kiekį paspaudę ant “Redaguoti”, pašalinti nenorimas prekes paspaudę ant “Naikinti elementą” langelio, matyti bendrą krepšelio kainą arba kainą su pritaikyta nuolaida, įvedus nuolaidų kupono kodą. Toliau Jūs galite tęsti apsipirkimą pridedant kitas prekes į krepšelį arba, jeigu daugiau nieko nenorite užsisakyti, eiti prie sekančio žingsnio.
• 3 Žingsnis – Atsiskaitymas
Pabaigus pirkimą, Jūs galite pradėti atsiskaitymą paspaudus ant “Tęsti atsiskaitymą” langelio po apsipirkimo krepšeliu.
• 4 Žingsnis – Kliento Registracija
Čia jūs galėsite prisijungti ir prisiregistruoti (jei esate naujas klientas) arba pirkti kaip svečias iš mūsų parduotuvės. Esami klientai turės įvesti savo prisijungimo detales (elektroninį pasta ir slaptažodį) kiekvieną kartą norint užsisakyti.
• 5 Žingsnis – Adreso ir Pristatymo Informacijos Patvirtinimas
Jeigu esate naujas klientas, jūs turėsite įvesti Jūsų adresą, į kurį norite, kad prekės būtų pristatytos. Esami klientai gales pasirinkti iš jų prieš tai panaudotų adresų pristatymui. Visi klientai galės pasirinkti savo adresą kaip “sąskaitos adresą”. Jūs turite įvesti teisingą adreso informaciją. Mes neprisiimsime atsakomybės už prekės (-ių) pristatymo atidėjimą dėl Jūsų neteisingai įvesto adreso informacijos.
• 6 Žingsnis – Pristatymo Būdas Siuntimo Informacija
Čia Jūs turėsite nurodytį, kaip norėsite gauti užsakomą(-as) prekę(-es). Rinktis galite tarp nemokamo atsiėmimo parduotuvėje (Villniuje), Pristatymo registruotu paštu, arba Pristatymo per kurjerį.
• 7 Žingsnis – Mokėjimo Informacija Toliau Jūs turėsite pasirinkti mokėjimo būdą. Jūs galite atsiskaityti Bankiniu Pavedimu, per Paysera.lt arba PayPal mokėjimų sistemas. Pasirinkę mokėjimo būdą Jūs turėsite įvesti savo mokėjimo informaciją, kurią taipogi galėsite išsaugoti prieš perkant kitą kartą. Jeigu Jūs jau anksčiau išsaugojote savo mokėjimo informaciją, jos automatiškai atsidurs esamame langelyje. Pasirinkus mokėjimo būdą, Jūs galėsite paskutinį kartą peržiūrėti savo krepšelį.
Norėdami papildyti arba pašalinti prekę (-es) iš krepšelio, spauskite ant “Redaguoti prekių krepšelį”. Jeigu Jūs esate patenkintas savo užsakymo apžvalga ir norite prekes krepšelyje užsisakyti, spauskite “PIRKTI”.
• 7 Žingsnis – Užsisakymas
Paspaudę ant “PIRKTI” mygtuko jūs patvirtinate, kad Jūs susipažinote, supratote ir sutikote su Mūsų Sąlygomis ir Taisyklėmis. Paspaudus ant mygtuko “PIRKTI” Jūsų informacija bus pateikta Mums.
• 8 Žingsnis – Užsakymo Patvirtinimas
Sulaukus patvirtinimo, kad Jūsų užsakymas buvo gautas, atsidarys naujas langas, dėkojantis Jums už Jūsų užsakymą, ir kur bus nurodytas Jūsų Užsakymo numeris. Išsiuntus Jūsų užsakytą(-as) prekę(-es), Jums bus išsiųstas elektroninis laiškas, patvirtinantis Jūsų užsakymą. Laiške bus pateikta jūsų užsakymo informacija (prekė(-s), kaina, pristatymo mokestis, ir siuntos numeris). Išsaugokite šią informaciją. Pateikdami užsakymą Mūsų svetainėje, Jūs užtikrinate, kad teisiškai galite sudaryti pirkimo-pardavimo sutartis.

KAIP YRA SUDAROMA SUTARTIS TARP JŪSŲ IR MŪSŲ
Jums pateikus užsakymą, Jūs gausite automatinį patvirtinimą į pateiktą elektroninį paštą. Atkreipkite dėmesį, kad tai dar nereikš, kad Jūsų užsakymas buvo priimtas. Mes priimame visus užsakymus, ir Mes patvirtinsime Jūsų užsakymą, kai Jūsų siunta bus išsiųsta. Patvirtinus užsakymą yra sudaroma pirkimo-pardavimo sutartis tarp Jūsų ir UAB JGSPORT, kuria mes privalome Jums pristatyti užsakytą(-as) prekę(-es).
Pirkimo-pardavimo sutartis yra susijusi tik su tomis prekėmis, kurios yra nurodytos užsakymą patvirtinančiame elektroniniame laiške. Mes neprivalome parduoti kitų prekių, kurios galėjo būti įtrauktos į Jūsų užsakymą, kol Jūsų užsakymas nebus patvirtintas ir Jūsų siunta nebus išsiųsta.

PREKĖS
Visos WWW.JGSPORT.LT parduodamos prekės yra originalios, užsakomos tiesiogiai iš gamintojų arba autorizuotų platintojų, ir yra pristatomos originaliuose įpakavimuose. Mes neprisiimame atsakomybės dėl mūsų interneto parduotuvėje nurodytų prekių spalvų, formų ar kitų parametrų neatitikimų dėl Jūsų naudojamo monitoriaus ypatybių.
Kiekvienos prekės aprašymą galite rasti paspaudę ant tam tikro produkto. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme www.jgsport.lt yra nurodomos eurais. Pardavėjas yra PVM mokėtojas. PVM yra įtrauktas į visas produktų kainas ir pristatymo mokesčius. Kainos gali keistis laikas nuo laiko. Visos kainos ir pasiūlymai gali būti atšaukti arba pakeisti mūsų nuožiūra. Mūsų svetainėje yra daugybė skirtingų prekių, dėl ko kai kurios kainos WWW.JGSPORT.LT gali būti neteisingai nurodytos. Jeigu mes pastebėsime kainų neatitikimus Jūsų užsakytose prekėse, Jūs būsite apie tai informuoti kaip įmanoma greičiau. Tokiu atveju Jūs galėsite pasirinkti tarp užsakymo patvirtinimo už teisingą kainą, arba užsakymo atšaukimo.

ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
Pirkdami WWW.JGSPORT.LT Jūs privalote nurodyti savo asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, pristatymo adresą) ir elektroninį paštą, kurie yra būtini užsakymų sudarymui, prekių pristatymui ir apmokėjimui įvykdyti. Sutikdami su šiomis sąlygomis ir taisyklėmis, Jūs sutinkate, kad Jūsų nurodytu el. pašto adresu bus siunčiami informaciniai pranešimai, būtini užsakymų sudarymui, prekių pristatymui ir apmokėjimui įvykdyti.
Mes (pardavėjas) įsipareigojame saugoti Jūsų (pirkėjo) pateiktus asmens duomenis nuo trečiųjų asmenų, išskyrus Mūsų partnerius, susijusius su ir teikiančius Jūsų užsakytų prekių pristatymo paslaugas, arba Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.
Mes galime sukaupti tam tikrus Jūsų asmens duomenis, reikalingus prisiregistruoti WWW.JGSPORT.LT, taip pat atsiskaitymo už prekes, užsakymų pristatymo ir užklausų tikslais. Jūsų asmens duomenys yra išsaugomi tol, kol jie yra reikalingi Jūsų užsakymo įvykdymui, pinigų grąžinimo taikymui, ar atsakymams į skundus ir atsiliepimus.
WWW.JGSPORT.LT svetainėje yra naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie renka informaciją apie Jūsų apsilankymus tam, kad galėtų įvertinti jus dominančias prekes ir tinkamai parinkti reklamą. Jūs galite išjungti slapukus (angl. Cookies) koreguodami savo interneto arba interneto naršyklės nustatymus.
Jeigu Jūs prarandate savo prisijungimo duomenis, nedelsiant informuokite WWW.JGSPORT.LT dėl galimybės Mūsų administratoriui pakeisti Jūsų prisijungimo duomenis, kadangi mes neatsakome už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Jūsų prisijungimo duomenimis.

ATSISKAITYMO BŪDAS
Jūs galite apmokėti savo užsakymą pinigų pavedimu per banką, arba naudojantis Paysera.lt arba PayPal mokėjimų sistemomis. Pasirinkus apmokėti užsakymą banko pavedimu, pinigai už Jūsų užsakymą turi būti pervesti į šią sąskaitą:


UAB "JG SPORT"
LT907300010107930821 Swedbank AB
301734605 (Įmonės kodas)


Apmokant užsakymą banko pavedimu, Jūs būtinai turite nurodyti savo užsakymo numerį kaip mokėjimo paskirtį, kad nekiltų jokių nesusipratimų ir Jūsų siunta būtų greičiau išsiųsta. Lauksime jūsų pavedimo 5 (penkias) valandas. Gavę pavedimą informuosime jus el. paštu apie užsakymo statuso pakeitimą. Jūsų siunta bus išsiųsta tiktai po to, kai bus pervesta bendra suma su PVM ir pasirinkto pristatymo mokesčiu į mūsų sąskaitą. Jeigu pinigus gausime vakare, jūsų siunta bus išsiųsta sekančią darbo dieną. Negavę pavedimo per minėtą 5 (penkių) valandų laiko tarpą grąžinsime prekę(-es) į parduodamų prekių sarašą. SVARBU: apsiperkant savaitgalį rekomenduojame užsakymą (-us) apmokėti kreditine kortele, naudojantis Paysera.lt arba PayPal mokėjimų sistemomis, arba banko pavedimu, jeigu naudojatės Swedbank banko paslaugomis; pavedimai iš kito banko savaitgalį užtrunka ilgiau, todėl yra didelė tikimybė kad negavę užsakymo apmokėjimo per minėtą 5 (penkių) valandų laukimo laikotarpį turėsime jį anuliuoti.

PRISTATYMAS
Pristatymo kainos yra papildomos kainos, neįskaičiuotos į prekių pardavimo kainas. Prekės yra pristatomos tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.
Įsigydami prekes WWW.JGSPORT.LT, Jūs galite pasirinkti iš kelių prekių pristatymo būdų:
• Prekių pristatymo kaina gavėjo adresu Lietuvoje registruotu paštu – 3.00€ su PVM
• Prekių pristatymo kaina gavėjo adresu Lietuvoje per įgaliotą kurjerių tarnybą “DPD” – 6.00€ su PVM
• Nemokamas prekių atsiėmimas iš JGSport parduotuvės, adresu:

JGSport Sporto Prekės,
Gariūnų g. 70,
K2038, Geltona eilė,
2 aukštas,
Vilnius, 02300
Kontaktinis telefonas: +370 66199955

Jeigu užsakymo suma viršys 50€, prekių pristatymas Lietuvos Paštu bus nemokamas.

Užsakytos prekės Lietuvoje yra pristatomos darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio) registruotu paštu per 2-4 dienas; per įgaliotą kurjerių tarnybą “DPD” – per 1-2 dienas. Jūsų siunta bus išsiųsta tą pačia užsakymo dieną, jeigu užsakymas bus atliktas ne vėliau nei 18:00val.
Pasirinkę atsiimti savo užsakymą mūsų parduotuvėje, tai galite padaryti nuo Antradienio iki Sekmadienio 07:00-13:00val.
Jūs įsipareigojate nurodyti tikslią prekių pristatymo adreso informaciją. Mes neprisiimsime atsakomybės už prekių pristatymo atidėjimą ar pristatymą netinkamam subjektui dėl Jūsų neteisingai nurodytos adreso informacijos. Pasirinkus prekių pristatymą per įgaliotą kurjerių tarnybą “DPD”, svarbu yra nurodyti tikslų Jūsų telefono numerį, kuriuo galėtų paskambinti kurjeris.
Gavę prekes, Jūs privalote patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę ir pasirašyti siuntos perdavimo ir priėmimo dokumentą, patvirtindami, kad prekė(-ės) ir siunta yra tinkamos būklės. Jeigu siunta ar prekė(-ės) yra pažeista, Jūs privalote tai pažymėti siuntos perdavimo ir priėmimo dokumente, ir surašyti siuntos ir (ar) prekės (-ių) pažeidimo (neatitikimo) aktą. Jums to neįvykdžius, mes neprisiimsime atsakomybės dėl prekės (-ių) pažeidimų, išskyrus gamyklinio broko atvejais.

SIUNTOS SEKIMAS
Išsiuntus Jūsų užsakytą(-as) prekę(-es), Jums bus išsiųstas elektroninis laiškas, patvirtinantis Jūsų užsakymą. Laiške bus pateikta jūsų užsakymo informacija (prekė(-s), kaina, pristatymo mokestis, ir siuntos numeris, kuriuo galėsite sekti savo siuntos pristatymą.

PREKIŲ IR PINIGŲ GRĄŽINIMAS
Savo užsakymo Jūs negalite atšaukti, kol siunta nebus pristatyta. Savo užsakymą galite grąžinti nepraėjus daugiau nei 14 (keturiolikai) dienų po dienos, kurią jūsų užsakymas buvo pristatytas. Nusprendus grąžinti prekes, mes jas norėtume gauti tinkamai prižiūrėtas ir nepanaudotas, laikomas originalioje pakuotėje.
Mūsų grąžinimo adresas:
UAB JGSPORT.
Tiškevičiaus 7-6,
Vilnius, Lietuva,
LT 02231
Mes jums grąžinsime pinigus kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau nei per 30 (trisdešimt) dienų, skaičiuojant nuo dienos, kurią gausime grąžintas prekes. Mes grąžinsime pilną sumą, apmokėtą už grąžintas prekes. Atkreipkite dėmesį, kad mes neprisiimsime atsakomybės už pristatymo mokesčio ir siuntos grąžinimo apmokėjimus, jeigu siuntą nuspręsite grąžinti ne dėl mūsų katės. Jeigu jūs nusprendėte grąžinti tik dalį užsakymo ir kitą dalį pasilikti, mes galime neprisiimsime atsakomybės už jūsų grąžinimo siuntimo išlaidas. Jeigu jūs apsigalvojote dėl užsakymo, tokiu atveju jūs būsite atsakingi už prekių grąžinimo siuntimo išlaidas.
Jeigu jūs manote, kad užsakytos prekės yra brokuotos, nenaudokite jų ir grąžinkite jas mums kaip įmanoma greičiau. Nė viena iš šių sąlygų neturėtų paveikti jūsų įstatyminių teisių. Tai yra jūsų teisės išduotos pagal įstatymus, kurių mes negalime keisti.

APSIKEITIMAS INFORMACIJA
Pardavėjas komunikuoja su Pirkėju naudodamasis jo registracijos formoje pateiktu el. pašto adresu arba telefonu, o Pirkėjas gali naudotis visais susisiekimo kanalais, nurodytais interneto parduotuvės www.jgsport.lt svetainės skyriuje „APIE MUS“.

Nusiskundimai
Mes priimame visus skundus labai rimtai ir siekiame juos išspręsti kuo greičiau ir efektingiau. Jeigu Jūs turite nusiskundimų dėl užsakymų iš mūsų internetinės parduotuvės, susisiekite su mumis info@jgsport.lt. Norėdami greičiau išspręsti savo nusiskundimą, prašome Jūsų detalizuoti visus Jūsų skundo aspektus, Jūsų užsakymo numerį ir kontaktinę informaciją.

MŪSŲ TEISĖS KEISTI ŠIAS SĄLYGAS IR TAISYKLES
Mes pasiliekame sau teisę persvarstyti ir pakeisti šias sąlygas ir taisykles, atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytus reikalavimus. Jūs turite laikytis tų sąlygų ir taisyklių, kurios yra nurodytos Jūsų užsakymo metu, nebent pakeitimų reikalautų Teisė ar vyriausybinė institucija. Kitais atvejais mes Jums pranešime apie šių sąlygų ir taisyklių pakitimus prieš patvirtinant Jūsų užsakymą. Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais. Šių Taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.