KREPŠELIS (0)

0,00 €

Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Pristatymas

PRISTATYMAS
Pristatymo kainos yra papildomos kainos, neįskaičiuotos į prekių pardavimo kainas. Prekės yra pristatomos tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.
Įsigydami prekes WWW.JGSPORT.LT, Jūs galite pasirinkti iš kelių prekių pristatymo būdų:
• Prekių pristatymo kaina gavėjo adresu Lietuvoje registruotu paštu – 3.00€ su PVM
• Prekių pristatymo kaina gavėjo adresu Lietuvoje per įgaliotą kurjerių tarnybą “DPD” – 6.00€ su PVM
• Nemokamas prekių atsiėmimas iš JGSport parduotuvės, adresu:

JGSport Sporto Prekės, 
Gariūnų g. 70, 
K2038, Geltona eilė, 
2 aukštas, 
Vilnius, 02300
Kontaktinis telefonas: +370 66199955

Jeigu užsakymo suma viršys 50€, prekių pristatymas Lietuvos Paštu bus nemokamas.

Užsakytos prekės Lietuvoje yra pristatomos darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio) registruotu paštu per 2-4 dienas; per įgaliotą kurjerių tarnybą “DPD” – per 1-2 dienas. Jūsų siunta bus išsiųsta tą pačia užsakymo dieną, jeigu užsakymas bus atliktas ne vėliau nei 18:00val.
Pasirinkę atsiimti savo užsakymą mūsų parduotuvėje, tai galite padaryti nuo Antradienio iki Sekmadienio 07:00-13:00val.
Jūs įsipareigojate nurodyti tikslią prekių pristatymo adreso informaciją. Mes neprisiimsime atsakomybės už prekių pristatymo atidėjimą ar pristatymą netinkamam subjektui dėl Jūsų neteisingai nurodytos adreso informacijos. Pasirinkus prekių pristatymą per įgaliotą kurjerių tarnybą “DPD”, svarbu yra nurodyti tikslų Jūsų telefono numerį, kuriuo galėtų paskambinti kurjeris.
Gavę prekes, Jūs privalote patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę ir pasirašyti siuntos perdavimo ir priėmimo dokumentą, patvirtindami, kad prekė(-ės) ir siunta yra tinkamos būklės. Jeigu siunta ar prekė(-ės) yra pažeista, Jūs privalote tai pažymėti siuntos perdavimo ir priėmimo dokumente, ir surašyti siuntos ir (ar) prekės (-ių) pažeidimo (neatitikimo) aktą. Jums to neįvykdžius, mes neprisiimsime atsakomybės dėl prekės (-ių) pažeidimų, išskyrus gamyklinio broko atvejais.