KREPŠELIS (0)

0,00 €

Prekių krepšelyje nėra.

Iš viso: 0,00 €

Prekių ir pinigų grąžinimas

   PREKIŲ IR PINIGŲ GRĄŽINIMAS


    Savo užsakymo Jūs negalite atšaukti, kol siunta nebus pristatyta. Savo užsakymą galite grąžinti nepraėjus daugiau nei 14 (keturiolikai) dienų po dienos, kurią jūsų užsakymas buvo pristatytas.Pirkėjui  nusprendus grąžinti prekes, būtna laikytis šių sąlygų :

    Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje.

    Prekė turi būti nesugadinta.

     Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės ir kt.).

    Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių ,jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos  prekių grąžinimo tvarkos.


    Mūsų grąžinimo adresas:
    UAB JGSPORT.
    Tiškevičiaus 7-6,
    Vilnius, Lietuva,
    LT 02231


     Mes jums grąžinsime pinigus kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau nei per 30 (trisdešimt) dienų, skaičiuojant nuo dienos, kurią gausime grąžintas prekes. Mes grąžinsime pilną sumą, apmokėtą už grąžintas prekes.

    Atkreipkite dėmesį, kad mes neprisiimsime atsakomybės už pristatymo mokesčio ir siuntos grąžinimo apmokėjimus, jeigu siuntą nuspręsite grąžinti ne dėl mūsų katės. Jeigu jūs nusprendėte grąžinti tik dalį užsakymo ir kitą dalį pasilikti, mes neprisiimsime atsakomybės už jūsų grąžinimo siuntimo išlaidas.

   Jeigu jūs apsigalvojote dėl užsakymo, tokiu atveju jūs būsite atsakingi už prekių grąžinimo siuntimo išlaidas. 
Jeigu jūs manote, kad užsakytos prekės yra brokuotos, nenaudokite jų ir grąžinkite jas mums kaip įmanoma greičiau.

   Nė viena iš šių sąlygų neturėtų paveikti jūsų įstatyminių teisių. Tai yra jūsų teisės išduotos pagal įstatymus, kurių mes negalime keisti.